Başbakan Binali Yıldırım Niğde ye geliyor.

26.3.2017 11:08:18 BilgeDede
Başbakan Binali Yıldırım Niğde ye geliyor." title=  
Başbakan , Yeni Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin detayları kakkında vatandaşları bilgilendirmek üzere düzenlenen mitingler kapsamında, 28 Mart Salı günü saat 16.00’da Niğde’de olacak.

Başbakan Binali Yıldırım ile birlikte Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun’un da bu programa iştirak edeceği belirtildi.

Niğde Ömer Halisdemir Meydanında yapılacak mitinge büyük bir kalabalığın katılması bekleniyor. Düzenlenecek miting Ak Parti il Başkanı Emrah Özdemir şu ifadelerde bulundu; “Sayın Genel Başkanımız ve Başbakanımız Binali Yıldırım 28 Mart Salı günü saat 16.00’da ilimize teşrif edecekler. Yeni Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi neler getiriyor, yeni sistemde neler olacak bununla alakalı ayrıntılı açıklamaları olacak. Büyük bir katılım olacağı kanaatindeyiz. Biz Teşkilat olarak bütün hazırlıklarımızı tamamladık. Mitingle alakalı hiçbir eksiğimiz yok. Halk oylaması ile alakalı çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Gitmedik ilçe, belde, köy, mahalle bırakmıyoruz. Tüm planlamalarımızı bu doğrultuda yaptık. Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız ve tüm teşkilat olarak halk ile biraraya gelerek Yeni Sistemi doğru kanaldan anlatmaya devam ediyoruz. Salı günü de inşallah Niğdemiz büyük bir coşkuya sahne olacak. Halkımızı bu önemli mitinge davet ediyorum.  Türkiye’nin diz çökmesini isteyenler büyük oyunlar sergilediler. Hiçbirinde amaçlarına ulaşamadılar. Şimdi yeni ve daha güçlü bir sistem kurarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Mitingde aramızda olarak bu çalışmalarımıza destek verecek olan her bireye şimdiden çok teşekkür ediyor saygılar sunuyorum.’’

SOSYAL MEDYA
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
Bilge Dede'de Yazar olabilirsiniz.

Yazar Girişi
Yazar Ol

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır