Seçmen Askı Listesi Bilgilendirme

18.2.2017 14:16:20 BilgeDede
Seçmen Askı Listesi Bilgilendirme" title=  
Seçmen Askı Listeleri Muhtarlığınızdan 18 Şubat 2017 - 26.Şubat 2017 Tarihleri Arasında Mesai Saatlerinde Kontrol Edebilirler. 
Muhtarlığa Gelemeyenler Yüksek Seçim Kurulu Resmi Web Sitesi ( Https://Secmen.Ysk.Gov.Tr/Ysk ) Adresinden Kontrol Edebilirler. 
Not1: 
26 Şubat 2017 (17.00) Pazar Gününe Kadar; Bizzat Veya 5490 Sayılı Nüfus Hizmetleri Kanununun 50. Maddesinde Sayılanlar, İlgili Nüfus Müdürlüğüne Adres Beyan Formu İle Birlikte Elektrik, Su, Telefon, Doğalgaz Abonelik Sözleşmesi Veya Faturası, Noterden Tasdikli Kira Sözleşmesi Gibi Belgelerden Birisi İle Başvurmaları Ve Nüfus Müdürlüğünce Tescil Edilen Adrese İlişkin İmzalı Ve Onaylı Adres Beyan Formunun Bir Örneği Ve Eklerini İlçe Seçim Kurulu Başkanlığına Teslim Etmeleri,
Not: Seçmen Niteliğini Taşıyan Ve Öğrenim Gördükleri Yerleşim Birimlerinde Oylarını Kullanmak İsteyen Öğrencilerin (Askeri Öğrenciler Hariç); Öğrenim Gördükleri Okuldan, O Okulun Öğrencisi Olduklarına Ve Yurt Müdürlüklerinden, Yurtta Kaldıklarına İlişkin Alacakları Belgeler İle Kaldıkları Yurtların Bağlı Bulunduğu İlgili Nüfus Müdürlüklerine Bizzat Başvurması Ve Tescil Edilen Adrese İlişkin İmzalı Ve Onaylı Adres Beyan Formunun Bir Örneği Ve Eklerini İlçe Seçim Kurulu Başkanlığına Teslim Etmeleri Gerekmektedir.
Dikkat! Seçmen Kütüğünde Engellilik Kaydı Bulunmayan (Görme Ve Ortopedik) Engelli Seçmenler Engellilik Beyan Formunu Doldurarak Yerleşim Yeri Adresinin Bağlı Olduğu İlçe Seçim Kuruluna Veya İlçe Seçim Kuruluna İletilmek Üzere Doğrudan Seçmen Kütüğü Genel Müdürlüğüne Bizzat Ya Da Bir Yakını Tarafından İletebilirler.
Form Linki: ( Http://Www.Ysk.Gov.Tr/…/Yurticisecmen…/Engellibeyanformu.Pdf )
Askı Listeleri Kontol Edelim Etmeyenleride 26 Şubat 2017 Tarihine Kadar Askı Listelere Bakmalarını Sağlayalım. 
---- Kesinlikle Oyum Çıkar Diye Düşünmeyelim ---
 

SOSYAL MEDYA
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
Bilge Dede'de Yazar olabilirsiniz.

Yazar Girişi
Yazar Ol

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır