Bir Kadının Telefon Numarasını almak

10.2.2017 20:54:50 BilgeDede
Bir Kadının Telefon Numarasını almak" title=  

Kadınlar da erkekler de hoşlandıkları kişi ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için her yolu denerler. Onunla iletişim kurmanın farklı yollarını ararız ve bir şekilde telefon numarasını almayı aklımıza koyarız. Peki ama bunu nasıl yapacağız. İşte size bir kadından telefon numarasını almanız için tavsiyeler…

İlk olarak bilmeniz gereken şey, kimsenin tanımadığı birine telefon numarasını vermeyeceğidir. Dolayısıyla, eğer numarasını almak istediğiniz kişi ile tanışmıyorsanız önceliğiniz onunla tanışmak olmalıdır.

Arkadaşlarınızdan yardım alın


Hoşlandığınız kadınla ortak arkadaşlarınız varsa onlardan sizi tanıştırmalarını isteyebilirsiniz. Bunun doğal bir şekilde gelişmesi önemlidir. Karşınızdaki kişinin sizin onunla tanışmak istediğinizi bilmesine izin vermeyin. Her hangi bir arkadaş ortamında bir araya gelmişsiniz gibi davranın.Artık tanıştığınıza göre onunla sohbet etmeye çalışın. Ortak noktalarınızı keşfedin ve ilgi alanlarınızdan bahsedin. İşe bu şekilde başlarsanız konuşmanın sonunda kendisinden telefonunu istemeniz garip karşılanmaz. Ona sohbetinden keyif aldığınız söyleyebilir, tekrar bir araya gelmekten mutlu olacağınızı belirtebilirsiniz. Tüm bunları da söyledikten sonra artık hoşlandığınız kadının telefon numarası cebinizde.

Gerekiyorsa onunla tanışmaktan çekinmeyin


Hoşlandığınız kişi her hangi bir şekilde ulaşmanızın zor olduğu biriyse ve hiçbir ortak tanıdığınız da yoksa iş başa düşüyor demektir. Şimdi yapmanız gereken hoşlandığınız kişiyi onu rahatsız etmeden takip etmek. Ne zaman nerede olduğunu bilmeniz önemli. Örneğin aynı okulda okuyorsanız ve sık sık karşılaştığınız bir gün ve bir yer varsa burayı aklınızda tutmanız gerekir. Bir daha ki karşılaşmada ona yaklaşmak için bir plan yapın.Eğer karşılaştığınız yer bir kütüphaneyse, ona aradığınız bir kitabı hangi rafta bulabileceğinizi sorun. Her karşılaşma sırasında mutlaka onun da sizi görmesini sağlayın ve konuşmaya çalışın. Bir noktadan sonra hoşlandığınız kişiyle zaten arkadaş olmuşsunuz demektir. Arkadaş olduğunuz birinin telefon numarasını istemek de neden garip karşılansın ki?


SOSYAL MEDYA
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
Bilge Dede'de Yazar olabilirsiniz.

Yazar Girişi
Yazar Ol

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır