Niğde'li Uzmançavuş Şehit Oldu

14.11.2016 16:05:45 BilgeDede
Niğde  

 

Antalya'nın Konyaaltı ilçesindeki ormanlık alanda arazi taraması yapan jandarma ekibine ateş açılması sonucu şehit olan Uzman Çavuş Fazıl Doğruöz’ün acı haberi Niğde’de baba ocağını yasa boğdu.

Evli ve 1 çocuk babası olan Fazlı Doğruöz şehit olduğu haberi Niğde Vali Yardımcısı Özgür Körükçü, İl müftüsü Alaaddin Gürpınar, Niğde Garnizon komutanı Jandarma Albay İdris Tataroğlu Niğde merkez Efendibey Mahallesi Alakuş sokak 22 numarada oturan abisi Fatih ile yengesine verildi. Doğruöz’ün şehit haberini öğrenen şehidin abisi ve yengesi fenalık geçirdi. Fenalık geçiren şehidin yakınlarına sağlık ekipleri müdahale etti.

OLAY

Antalya'nın Konyaaltı ilçesindeki ormanlık alanda arazi taraması yapan jandarma ekibine ateş açıldı. Saldırıda yaralanan bir uzman çavuş hastanede şehit oldu.
Edinilen bilgiye göre, saat 13.00 sıralarında Konyaaltı'nın Çakır bölgesinde ormanlık alanda arazi taraması yapan jandarma ekibine ateş açıldı. Açılan ateş nedeniyle 1 uzman çavuş şehit oldu. Şehit olan Uzman Çavuşun Niğde nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi.

ÇOK SAYIDA EKİP BÖLGEYE SEVK EDİLDİ
Olayın ardından bölge polis helikopteri ve çok sayıda polis ile jandarma ekibi sevk edildi. Çakırlar bölgesine giriş ve çıkışlar polis ekipleri tarafından sağlanmaya başladı.

HELİKOPTERLER HAVADAN ARIYOR
Çakırlar bölgesinden çıkış yapan araçlar polis tarafından didik dik aranmaya başlarken, helikopter de havadan aramalarını sürdürüyor.
 


SOSYAL MEDYA
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
Bilge Dede'de Yazar olabilirsiniz.

Yazar Girişi
Yazar Ol

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır