10 Günde Zayıflama Diyeti

30.9.2016 15:34:30 BilgeDede
10 Günde Zayıflama Diyeti" title=  

Günümüzün hastalık halini almış olan obezite artık dur demenin vakti geldi.Obeziteyle mücadele artık daha kolay ve eğlenceli hal ala bilir artık çözüm hem yemek yiyerek zayıflamak hemde fit bir vücuda kolay elde etmek sorun halinden çıkıyor.

Önemli bir günmü yaklaşıyor ve 2-3 kilo fazlanız mı var. Hiç telaşa kapılmayın, pratik ve hızlı kilo verdirici su diyetiyle 5 günde forma girebilirsiniz. Bu program diyetisyen Ayşegül Bahar tarafından hazırlanmıştır su diyeti aslında etkili bir detoks programıdır. Su diyeti yalnız düğün, parti, tatil gibi durumlarda değil, her zaman vücudunuz detoksa ihtiyaç duyduğunda da rahatlıkla kullanılabiliyor.


Yazımızda 2 günlük şok diyet listesi hakkında bilgiler aktaracak ve 2 günlük diyet yapanlarınyorumları hakkında konuşacağız. Bir çoklarımız günlük yaşantının yoğunluğundan dolayı normal diyet yapmak da zorlanıyoruz ve zayıflama konusunda bir türlü başarıya ulaşamıyoruz. Yazımızın devamında aynı zamanda 2 günlük detoks etkisi yaratacak olan diyet listesi ile sizde düzenli bir şekilde programa uymanız halinde kısa süre de zayıflayabilirsiniz.  Bu zayıflama listesini her hafta düzenli olarak olarak uygulayabilirsiniz. Dilerseniz listemize bir göz atalım.

Kahvaltı;

6 kaşık müsli ya da yulaf ezmesi,
1 su bardağı süt,
1 ince dilim ananas,
Ara Öğün;

1 yeşil elma ,
Öğle;

3 ızgara köfte ya da alternatif olarak tavuk eti,
Közlenmiş sivribiber,
Az yağlı bol yeşillikli salata,
Akşam;

Yemekten yarım saat önce 1 fincan iştan kesen çay ,
6 yemek kaşığı taze fasülye ,
5 kaşık bulgur pilavı ,
Yeşil salata ,
Ara Öğün;

1 fincan zayıflatan bitki çayı ,
3 adet ceviz içi,

Bu diyet listesi %100 sonuç veren ve daha önce denenmiş bir diyet listesidir.


SOSYAL MEDYA
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
Bilge Dede'de Yazar olabilirsiniz.

Yazar Girişi
Yazar Ol

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır