Burcunuz Ve Cinsel Yaşamınız

4.6.2016 11:49:38 BilgeDede
Burcunuz Ve Cinsel Yaşamınız" title=  
Kadin: Koç kadini için seks spor gibidir. Içindeki güçlü enerjiyi bosaltabilecegi muhtesem bir egzersizdir. Bu yüzden Koç kadinlari iliskilerinde seksi ön planda tutarlar. Sevisme esnasinda aktif rol oynamaktan, partnerini yönetmekten hoslanirlar. Utangaçlik gibi bir sorunlari yoktur. Bu yüzden los isiklar ve romantik ortamlara ihtiyaç duymazlar. Gündüz veya bol isikta sevismeyi tercih ederler. Fazla ask oyunlarina gerek duymadan sonuca gidebilirler. 

Erkek: Koç erkekleri, her zaman, her yerde ve her sartta seks yapabilirler. Koç burcu kadinlari gibi onlarda seksi spor gibi ele alirlar. Biraz egoist davransalar da partnerlerini mutlu etmeden birakmazlar. Ask oyunlarini fazla uzatmazlar buna karsin sonuca çok geç ulasmalari ve kisa süre de tekrar sevisebilmeleri partnerlerini mutlu eder. Romantik kadinlarin bu erkekten uzak durmalari gerekir.

Boga 

Kadin: Boga kadinlari için seks sik bir mekanda yenen lezzetli bir yemek gibidir. Iyi dekore edilmis bir yatak odasi, lüks bir otel ve sampanya Boga kadinini hemen harekete geçirir. Sevisme esnasinda klasik pozisyonlari tercih eder. Aceleden nefret eder. Sürprizleri sevmez. Her zaman denedigi ve sevdigi sekilde sevismek ister. Degisik mekan ve pozisyonlar bir anda zevkini kaçirir. Yine de zamanla yenilikleri kabul edebilir. Çünkü o, bu dünyada tadilacak her tür zevki tatmaktan yanadir. 

Erkek: Boga erkekleri için seks, önce üremektir. Partneri ile bir çocuk sahibi olmak üzere sevistigi zaman inanilmaz bir performans sergiler. Bir gecelik iliskilerden, alelacele sevismelerden nefret eder. O da Boga kadinlari gibi klasik pozisyonlari tercih eder. Partnerinden bolca sevilmek ve oksanmayi talep eder. Bu konuda koca bir bebek gibidir. Geç uyarilir ama bir kere uyarilinca saatlerce sevisebilir. Onu durdurmak zordur.

Ikizler 

Kadin: Ikizler kadinlari için seks aktif zekasini kullanmadigi tek alandir. Çogu zaman zihnini bosaltmak, sinirlerini gevsetmek amaci ile sekse ihtiyaç duyar. Gülerek, konusarak sevismeye bayilir. Partnerinin kiskirtici konusmalar yapmasindan hoslanir. Erotik telefon konusmalari, yazismalar onu kolayca bastan çikarir. Romantizmden hoslanmaz, hatta bu onu güldürür. Uzun süren entelektüel tartismalardan veya bütün gece eglendikten sonra seks yapmak isteyebilir. Sürekli ayni partner, ayni yer, ayni teknikler ona göre degildir. 

Erkek: Ikizler erkegi degisikliklerden hoslanir. Bu degisikliklerin içinde partner degisikligi önemli bir yer tutar. Sürekli ayni kisi ile seks, bir Ikizler erkegini iktidarsizliga bile sürükleyebilir. Seks onun için oyun gibidir. Bu yüzden ask oyunlarini çok iyi bilir. Degisik mekanlar, pozisyonlar seks hayatinin vazgeçilmez parçasidir. Kimi zaman bir yeni yetme gibi davranabilir. Kendini güçlükle kontrol eder.

Yengeç 

Kadin: Yengeç kadini için seks son derece dogal bir aktivitedir. O dünyaya bir sürü çocuk getirmek için gelmistir ve her sevistiginde dogurganligini hisseder. Kimi zaman çocuksu ve pasif olur kimi zaman anaç ve sevecen. Mekan onun için çok önemlidir. Yumusak ve büyük bir yatak, sömine ve yiyeceklerle dolu bir masa Yengeç in aklina bir bebek (sevismek) yapmayi getirir. Sevilmekten, oksanmaktan, bir çocuk gibi öpülmekten çok hoslanir. 

Erkek: Yengeç erkegine güzel bir masaj yapip sarilip kucaklarsaniz kendini sekse hazir hisseder. Biraz ana kuzusudur ama kurda dönüsmekte gecikmez. Son derece duygusaldir, asik oldugu kadinla sevismekten hoslanir. Bunun aksi olursa kendini yetersiz ve güvensiz hissedebilir ve bütün sevki kaçar. Yengeç kadinlari gibi o da mekana has
sastir. Kendini sicak yuvasinin yatak odasinda bir Aslan gibi hisseder. Yabanci mekanlar ise zevkini kaçirir.

Aslan 

Kadin: Aslan kadini son derece ateslidir ama onun atesini körükleyecek bir partneri olursa. Bu da ne kadar güzel ve çekici oldugunun, hiçbir kadinin onunla boy ölçüsemeyeceginin söylenmesinden geçer. Inisiyatif almaktan hoslanir, kendi yönetecegi pozisyonlari tercih eder. Lüks ve ihtisamli mekanlarda kendini daha iyi hisseder. Sevisme sonrasinda mutlaka ne kadar muhtesem oldugunun söylenmesini bekler. 

Erkek: Aslan erkegi için seks ne kadar güçlü oldugunu gösterebilecegi bir alandir. Bu yüzden kendine fazla güveni olan bir partner ile mutlu olamaz. O da burcunun kadinii gibi pohpohlanmaktan ve ne kadar süper bir erkek oldugunun söylenmesinden çok hoslanir. Çok sik seks yapmak istemeyebilir ama özellikle is disinda bir basari elde ederse performansi yükselir.


SOSYAL MEDYA
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
Bilge Dede'de Yazar olabilirsiniz.

Yazar Girişi
Yazar Ol

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır