Erkekler seks sırasında ne düşünür ?

16.6.2016 09:41:01 BilgeDede
Erkekler seks sırasında ne düşünür ?" title=  
Garip bir yüz ifadesi takinan, çogu zaman gözünüzün içine bakmamaya çalisan ve soru sordugunuzda donup kalan erkekler aslinda ne düsünüyor biliyor musunuz?


Erkekler seks sirasinda ne düsünür?

Erkekler seks öncesinde birçok sey düsünür. Genel olarak düsünceleri gecenin sonunu sekse nasil getirebilecekleri, ne yerseler performanslarinin artacagi ve partnerlerini nasil etkileyebilecekleri yönündedir. 


Seks esnasinda erkeklerin karmasik beyni yasadiklari her seyi doyasiya hissetme istegine saplanir. Ancak zihinlerinin diger yarisi ve bilinçaltlari onlara gerçekligi hatirlatan bir mekanizma seklinde çalisir.

Çogu erkek eslerinin mutlu olmasinin orgazm sayesinde oldugunu düsünür. Ancak bu dogru degildir. Kadinlar birlikte geçirilen zamanin kalitesine önem verir. Eslerinin onlari öpüsü ve dokunusu çogu zaman gecenin sonundan daha önemli ve etkilidir.

Erkekler seks sirasinda zamani nasil uzatacaklarini düsünür durur. Bir taraftan orgazm olma istegi tasirlarken diger taraftan da mümkün oldugu kadar ertelemek isterler çünkü bu eglencenin sonu demektir. Sinirlarda gezinmek ve o esikte kalmaya çalismanin hem onlari hem de eslerini daha mutlu ettigini düsünürler. Erken bosalma söz konusu olmadigi durumlarda kadinlar süreye erkekler kadar takilmazlar. Onlar için seks esnasinda özel hissetmek ve ona söylediginiz güzel sözcükler çok daha önemlidir.

Erkekler bosalmayi geciktirmek için türlü oyunlara ve düsüncelere basvururlar.Erkeklerin iliski sirasinda garip yüz ifadesi takinmalarinin nedeni bosalmayi geciktirmek için akillarina getirdiklerinden baska bir sey degildir.  Kadinlara göre daha görsel bir beyne sahip olan erkekler bu amaç ugruna matematik denklemlerini çözmeye çalisabilir, evcil hayvanlarini düsünebilir ve daha birçok yöntem kullanabilirler.

Yüzündeki garip ifade soruldugunda ise gerçegi söyleyemedikleri için bir anligina donup kalirlar. Ancak bu düsünce sekli tamamen süreyi uzatmak maksatli oldugundan çogu kadin farkinda olmasina ragmen görmezden gelir.

Iste seks sirasinda erkeklerin düsündügü 9 sey:

Orgazm miydi o?
Erkekler orgazm oldugunda olanlari bilirsiniz. Ama erkekler kadinlarin orgazm olup olmadiklarini anlamayabilirler. Sizin tepkilerinize bagli olarak seksin ortasinda kafalari karisabilir ve orgazm olup olmadiginizi kafalarina takabilirler.

dus-almak
Dus almayi unuttum!
Ah o kötü kokular… Seks ne yazik ki her zaman planli gelismiyor ve erkekler sekse “hazirsiz” yakalanabiliyor. Iste o anlarda “dus almayi unuttum” ve “keske dus alsaydim” düsünceleri ardi ardina patliyor.

Bunlar harika!
Eger gögüslerinizi ilk defa bu kadar yakindan görüyorsa, zihninde iltifatlar patlamasi yasanacaktir.

intikam
Bunu ömrümün sonuna kadar hatirlayacagim!
Libidonuz her zaman yüksek olacak diye bir sey yok. Seks için yanip tutusan bir erkegi reddederek onu hayal kiriklari dünyasina sürüklediginizde, muhtemelen size karsi hirslanacak ve aklini kin kaplayacak.

sarki
Kafamin içinde ne çaliyor?
Sizin basiniza da mutlaka gelmistir. Çok önemli bir is yaparken (tabii ki seks de dahi) akliniza saçmasapan bir sarki takilir ve isiniz bitene kadar durmadan çalar. Güle güle orgazm…


Dur cool olayim…Daha da cool..Çok cool olayim…
Bay mükemmel her an her açidan mükemmel gözükebilmek için elinden geleni yapmaya çalisabilir. Hatta sizi ikinci plana atip aynanin karsisina geçelim mi bile diyebilir. Olabilir böyle isler.

Devam et! Devam et!
Iste saf stres! Sizi orgazma ulastirmak için varini yogunu ortaya koyan partneriniz yorgunluktan yikilacak noktaya varabilir. Ya da bosalmasini ertelemek için çesitli taktikler gelistirmis de olabilir.

Acaba sunu denesem ne der?
Her erkegin sekste gizli silahlari (ya da öyle zannettigi) numaralari vardir. Ayni zamanda her erkek bu numaralarin her kadinda inanilmaz güçlü etkiler birakabilecegine inanir. Sizi yeterince tanimiyorsa, muhtemelen nelerden hoslanip hoslanmadiginizi da kestiremiyor demektir.


Bunu nereden ögrenmis olabilir ki?
Muhtemelen yüz ifadesinden ne düsündügünüzü anlayip, siz de içinden “ne o, sasirdin mi?” diyorsunuz. Tam olarak öyle bir an iste bu.

SOSYAL MEDYA
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
Bilge Dede'de Yazar olabilirsiniz.

Yazar Girişi
Yazar Ol

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır