Hatali park ettigi araca yapistirilan not isinden etti

14.6.2016 11:22:08 BilgeDede
Hatali park ettigi araca yapistirilan not isinden etti" title=  
Antalya'da, hatali park ettigi sirketinin aracina yapistirilan ve üzerinde bomba ile ilgili ifadeler bulunan not, magaza müdürünün isini kaybetmesine neden oldu.
    
Hatali park ettigi araca yapistirilan not isinden etti 
Antalya'da hatali park ettigi sirketinin aracina yapistirilan ve üzerinde bomba ile ilgili ifadeler bulunan not, magaza müdürünü isinden etti. Polis ekipleri içerisinde bomba bulunma ihtimaline karsi araci uzun süre inceledi. 

ANTALYA

Hatali park ettigi sirketinin aracina yapistirilan ve üzerinde bomba ile ilgili ifadeler bulunan not, magaza müdürünün isini kaybetmesine neden oldu.

Bir mobilya magazasinda satis müdürü olarak çalisan Hüseyin Hatam, yeni satin alindigi için henüz plakasi çikartilmayan is yerine ait hafif ticari araci, Sarampol Caddesi'nin Tonguç Kavsagi'na hatali park ederek yakinlardaki evine gitti.

Sabah saatlerinde aracin üzerinde el yazisiyla yazilan ve "Bombalari getiren ey halk! Evet sen bile uyan, uyan etrafina bak! Zamana karsi darim" ifadesinin yer aldigi not kagidini fark eden vatandaslar, durumu polise bildirdi.

Ihbar üzerine bölgeye gelen polis ekipleri, içerisinde bomba olma ihtimaline karsi aracin etrafini güvenlik seridiyle çevirerek önlem aldi.

Yakinlarda benzer ifadelerin yer aldigi baska bir not kagidi daha bulan polisler, bölgede inceleme yapti. Inceleme sonunda aracin yeni sahibi Mehmet Öztürk'e ulasildi.

Hatasi Hatam'i isinden etti
Aracinin basina gelen Öztürk, magazasinin müdürü Hatam'i evinden çagirdi. Hatam'a yaptigi hatadan dolayi tepki gösteren Öztürk, "Üzerini degistir is yerine gel, gelirken istifani da hazirla." dedi.

Bu durum karsisinda saskinlik yasadigi gözlenen Hatam, polislerden araci yanlis park ederek zamanlarini aldigi için özür diledi.

Gazetecilerin sorularini yanitlayan Hatam, "Araci evimin önüne koydum, böyle olacagini düsünemedim." diye konustu.

Oldukça sinirli oldugu gözlenen Öztürk de personelinin hatasi nedeniyle isini birakarak aracin yanina gelmek zorunda kaldigini söyleyerek, "Bu yaptigi hatadan dolayi istifasini istedim, böyle tecrübesiz birisiyle çalismak istemiyorum." dedi.

Söz konusu notlari birakan kisi ya da kisilerin bulunmasi için çalisma baslatildi.

Muhabir: Levent Kisi

SOSYAL MEDYA
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
Bilge Dede'de Yazar olabilirsiniz.

Yazar Girişi
Yazar Ol

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır