Göğüs Büyütme

12.6.2016 23:30:23 BilgeDede
Göğüs Büyütme" title=  

Gögüslerin büyümesi ve küçülmesi hormonsal degisimlerle baglantilidir. Gögüs büyütmek için kremler, masaj teknikleri ve besinlerden faydalanabilirsiniz. En etkili yöntem olan estetik ameliyat seçenegi sizin için uzak bir seçenekse gögüs büyüten bitkiler yardimiyla istediginiz gögüs ölçülerine kavusabilirsiniz.

Adaçayi ve Rezene Çayi Tarifi:

Sicak ve iyice kaynamis suyun içine bir tutam rezene ve 2-3 dal adaçayi atip 10-15 dakika demlenmesi için agzi kapali bir sekilde tutulmalidir. 1 kupa için bu ölçüleri kullaniyoruz tabi sizde kendinize göre ayarlarsiniz. Buarada mümkünse seker atmadan içmeye çalisinki faydasi daha fazla olsun...


Gögüs Büyütmek Için Çörekotu

Gögüslerin büyümesine katki saglayan çörekotu, su ile ezilmis bir sekilde sabahlari aç karinla tüketilmelidir. 1 çay kasigi tüketmeniz gögüslerinizin zaman içinde büyümesini saglayacaktir.

Gögüs Büyüten Cüce Palmiye

Faydali bir bitki olan cüce palmiye gögüs büyüten etkileri nedeniyle de kullanilmaktadir. Piyasada cüce palmiye bitkisi hap formunda da gögüs büyütücü olarak yer almaktadir.
 
Gögüs Büyüten Susam

Susam yagini dogrudan gögüslerinize sürerek büyüme saglayabilirsiniz. Demir, fosfor, kalsiyum ve protein açisindan da zengin olan susam, bir çok gögüs büyütücü kremin formülünde yer almaktadir. Susam yagini gögüslerinize sürerek, susami ise tüketerek faydasini görebilirsiniz.

Gögüs Büyüten Patates

Rezene gibi yabani tatli patatesinde gögüs boyutunu arttirmada etkisi vardir. Cinsel olarak uyarici bir bitkidir. Gögüslerinizin büyümesinde etkili sonuç verecektir.

Gögüs Büyüten Boyotu

Hormonlari aktif hale getirerek gögüslerin büyümesini saglayan boyotu günlük olarak gögüslere masaj yapilarak uygulanmalidir.
 
Dogal Gögüs Büyütme Tarifi

Yagsiz krem
Su
2 yemek kasigi serbetçiotu

Serbetçi otu ve 3/1 oraninda suyu bir araya getirip ocakta kanama noktasina gelene kadar isitin. 10 dakika bekledikten sonra yagsiz el kremi ilave edip karistirin ve elde etmis oldugunuz karisimi 1 gün boyunca agzi kapali sekilde oda sicakliginda dinlendirin. Gögüslerinize ihlamur ile masaj yaptiktan sonra karisimi sürüp 1 saat bekleyin ve sonrasinda temizleyin. Haftada 1 kere düzenli olarak uygulandiginda gögüslerde büyüme sagladigi görülmüstür.
 
Suna Dumankaya Gögüs Büyütme Tarifi

1 tutam serbetçi otu
1 tutam melek otu
1 tatli kasigi çemen otu
Malzemeleri bir araya getirip karistirin ve uygun miktarda suyun içinde çay demler gibi demleyin. Hazir hale geldiginde yemeklerden sonra 1 bardak olmak üzere içerek tüketin. Gün asiri uyguladiginizda gögüslerinizde büyütücü etkilerini göreceksiniz.

 

SOSYAL MEDYA
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
Bilge Dede'de Yazar olabilirsiniz.

Yazar Girişi
Yazar Ol

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır