Niğde MİDDER Yarın Ömer Halisdemir'in davasına Katılacak

6.11.2017 22:06:26 BilgeDede
Niğde MİDDER Yarın Ömer Halisdemir  

29 Ekim 2017 saat 14:00 da resmi açılışını gerçekleştiren 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği (MİDDER) Niğde İl Başkanlığı halkımızın yoğun ilgisiyle karşılaşmış ve bu ilgiye layık olma yolunda gerekli tüm çaba ve gayretleri kendine şiar edinir bir hal almıştır.
15 Temmuz 2016 gecesi yaşadığımız hain darbe girişiminin ardından sokağa, meydanlara inerek istikbaline sahip çıkan, kararlı duruşuyla dünya milletlerine adeta ders veren Aziz Türk Milletinin bu duruşunun taze ve zinde kalması gerekmektedir. İçinde bulunduğumuz durum ve coğrafya bu konuda daha duyarlı olmamızın olmazsa olmazımızı haykırmaktadır.


Milli Birlik ve Kardeşliğimizin temin ve tesisi için 15 Temmuz Milli İrade ve Demokasi Derneği tam da bu noktada aranan ve  ihtiyaç duyulan bir sivil toplum kuruluşu olmuştur.
15 Temmuz’un sembol isimlerinin başında olan Kahraman Şehidimiz Astsubay Kıdemli Baş Çavuş Ömer HALİSDEMİR ve geçmişten günümüze bütün Şehitlerimizin ve Gazilerimizin her zaman yanında olacak maddi ve en önemlisi manevi desteklerimizi hiçbir zaman eksik etmeyeceğimizi kendimize bir vazife olarak benimseyeceğiz.


Ömer Halisdemir ve günümüze kadar şehit olan Mehmetçiklerimiz hiç unutulmayacak, her dua da ilk sıraya alınacak adam gibi adamlar, yiğit gibi yiğitlerdir diyecek ve dedirtmek için elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Bu yüzden 15 Temmuz’da yaşanan hain girişimin dava sürecinin en yakın takipçisi olacağız. Vatan hainlerinin en ağır şekilde ceza alması için sesimiz kısılana kadar Vatanımızı ve Şehitlerimizi savunmak için haykıracağız. Yarın  Ankara Adliyesinde görülecek olan Ömer Halisdemir davasına katılıp Şehidimize sahip çıkacağız. Bundan sonra gerek Niğde’de gerekse Ankara’da olan davaların 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği Niğde İl Başkanlığı olarak takipçisi olacağız. Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Devlet,Tek Millet İlkesinde hareketle yolumuza devam edeceğiz. Kahramanlar Diyarı Niğde’mize 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği çatısı altında hizmet etmekten her daim onur ve gurur duyacağız. Bizimle aynı düşünceleri paylaşan kıymetli tüm hemşerilerimize derneğimizin kapılarının ardına kadar açık olduğunu bildirir Saygılar Sunarız…
 


SOSYAL MEDYA
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
12.000
Beğeni
Bilge Dede'de Yazar olabilirsiniz.

Yazar Girişi
Yazar Ol

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır